Single Speed bicykel 6KU Dallas 6KU
Veľkosť rámu
Plášť
Popis produktu
Single Speed bicykel SKU Dallas patrí roky medzi najpredávanejšie mestské bicykle značky 6KU! Ponuka jednorýchlostných/fixed bicyklov 6KU je cenovo dostupná, spoľahlivá, pohodlná, dobre vyzerajúca a ponúka veľmi dobrú hodnota za vynaložené peniaze. Všetky kompletné bicykle 6KU sú dodávané s prednou a zadnou brzdou. Tento bicykel je dodávaný s ráfikmi s výškou 30 mm.Parametre
| Farba | Zlatá/Čierna |
| Veľkosť rámu | 55 cm, 58 cm, 49 cm, 52 cm |
| Rám | Hi-Ten oceľový, TIG zváraný |
| Vidlica | Hi-Ten oceľová 1 1/8" |
| Sedlovka | Hliníková Ø 25,4 mm |
| Riadidlá | Hliníkové Riser Bar Ø 25,4 mm |
| Hlavové zloženie | A-Head Neco 1 1/8" |
| Stredové zloženie | Neco 68x103 mm, utesnené |
| Sedlo | Syntetická koža |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Kenda 700 x 25C, Kenda 70 x 25C |
| Kľuka | Hliníková, 46 z., BCD 110 mm |
| Dĺžka kľuky | 165 mm |
| Kazeta/Pastorok | 16 z. Fixed / 16 z. voľnokolo |
| Pedál | BMX platforma |
| Ráfik | Hliníkový 28", 30 mm |
| Predná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadný náboj | Flip-Flop Quando 32x |
| Hmotnosť | 8,2 - 10,0 kg |
Súvisiace produkty
Akcia
Plášť 28" Deli Tyre SA-267 (24-622/Green)
Deli Tyre
14,90 €
12,11 bez DPH
Skladom17,00 €Rozmer/ETRTO: 24-622
Farba: Zelená
Rozmer/FRA: 700 x 24C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 5,5 - 7,0 bar
Zvonček klasik BRN Dolcevita "Amori Estivi"
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
Farba: Farebná
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Oceľ
Priemer: 58 mm
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (23-622/Black)
Michelin
od 11,80 €
9,59 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Reflexná plocha: Nie
Hmotnosť: cca. 290 g, cca. 300 g
Prevedenie: Skladací, Drôt
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Blue)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Modrá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar


























