Single Speed bicykel 6KU Detroit 6KU
Veľkosť rámu
Popis produktu
Single Speed bicykel 6KU Detroit patrí roky medzi najpredávanejšie mestské bicykle značky 6KU! Ponuka jednorýchlostných/fixed bicyklov 6KU je cenovo dostupná, spoľahlivá, pohodlná, dobre vyzerajúca a ponúka veľmi dobrú hodnota za vynaložené peniaze. Všetky kompletné bicykle 6KU sú dodávané s prednou a zadnou brzdou. Tento bicykel je dodávaný s ráfikmi s výškou 30 mm.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť rámu | 58 cm, 49 cm, 55 cm, 52 cm |
| Rám | Hi-Ten oceľový, TIG zváraný |
| Vidlica | Hi-Ten oceľová 1 1/8" |
| Sedlovka | Hliníková Ø 25,4 mm |
| Riadidlá | Hliníkové Riser Bar Ø 25,4 mm |
| Hlavové zloženie | A-Head Neco 1 1/8" |
| Stredové zloženie | Neco 68x103 mm, utesnené |
| Sedlo | Syntetická koža |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Kenda 70 x 25C |
| Kľuka | Hliníková, 46 z., BCD 110 mm |
| Dĺžka kľuky | 165 mm |
| Kazeta/Pastorok | 16 z. Fixed / 16 z. voľnokolo |
| Pedál | BMX platforma |
| Ráfik | Hliníkový 28", 30 mm |
| Predná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadný náboj | Flip-Flop Quando 32x |
| Hmotnosť | 8,2 - 10,0 kg |
Súvisiace produkty
Podsedlová kapsa M-Wave Rough Ride Saddle L (Neon Yellow)
M-Wave
35,00 €
28,46 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Žltá fluo
Objem: cca. 11 L
Rozmer: 53 x 13 x 15 cm
Materiál: Rip-Stop textília
Držiak smartphonu Force Smartphone Holder 1
Force
6,80 €
5,53 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 13 x 6,5 x 4,5cm
Materiál: Silikón
Hmotnosť: cca. 55 g
Multi náradie Force Hobby 19
Force
15,90 €
12,93 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Rozmer: 85 x 42 x 23 mm
Materiál: Oceľ/Plast
Hmotnosť: cca. 168 g
Náradie: 7 inbusových kľúčov 2/2,5/3/4/5/6/8 mm 1 Torx kľúč T25 1 plochý skrutkovač 1,0 x 5 mm 2 krížový skrutkovač PH1/PH2 1 nitovač reťaze 6-11 st. 1 kľúč na galuskový ventil v tele nitovača 3 centrovací kľúč 3,2/3,3/3,4 mm 3 nástrčný kľúč 8/9/10 mm 1 montážna páka z tvrdeného plastu
Počet funkcii: 19
Plášť 28" Continental Grand Prix 5000 (32-622/Black)
Continental
69,38 €
03.05.26
56,41 bez DPH
K dispozícii po:03.05.26
Rozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Reflexná plocha: Nie
Zmes: BlackChili
Hmotnosť: cca. 295 g


























