Single Speed bicykel 6KU Evian 2 6KU
Veľkosť rámu
Popis produktu
Single Speed bicykel SKU Evian 2 patrí roky medzi najpredávanejšie mestské bicykle značky 6KU! Ponuka jednorýchlostných/fixed bicyklov 6KU je cenovo dostupná, spoľahlivá, pohodlná, dobre vyzerajúca a ponúka veľmi dobrú hodnota za vynaložené peniaze. Všetky kompletné bicykle 6KU sú dodávané s prednou a zadnou brzdou. Tento bicykel je dodávaný s ráfikmi s výškou 30 mm.Parametre
| Farba | Biela/Čierna |
| Veľkosť rámu | 55 cm, 42 cm, 52 cm, 58 cm, 49 cm |
| Rám | Hi-Ten oceľový, TIG zváraný |
| Vidlica | Hi-Ten oceľová 1 1/8" |
| Sedlovka | Hliníková Ø 25,4 mm |
| Riadidlá | Hliníkové Riser Bar Ø 25,4 mm |
| Hlavové zloženie | A-Head Neco 1 1/8" |
| Stredové zloženie | Neco 68x103 mm, utesnené |
| Sedlo | Syntetická koža |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Kenda 70 x 25C |
| Kľuka | Hliníková, 46 z., BCD 110 mm |
| Dĺžka kľuky | 165 mm |
| Kazeta/Pastorok | 16 z. Fixed / 16 z. voľnokolo |
| Pedál | BMX platforma |
| Ráfik | Hliníkový 28", 30 mm |
| Predná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadný náboj | Flip-Flop Quando 32x |
| Hmotnosť | 8,2 - 10,0 kg |
Súvisiace produkty
Akcia
Podsedlová kapsička Brooks Challenge Tool Bag (Antique Brown)
Brooks
81,00 €
65,85 bez DPH
Skladom95,00 €Farba: Prírodná hnedá
Objem: cca. 0,5 L
Rozmer: 18 x 5 x 8 cm
Materiál: Prírodná koža
Hmotnosť: cca. 125 g
Plášť 28" Continental Grand Prix 5000 (25-622/Black&Tan)
Continental
63,93 €
51,98 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Reflexná plocha: Nie
Zmes: BlackChili
Technológia: LaserGrip / ACT
Plášť 28" Schwalbe CX Pro HS 269 (30-622)
Schwalbe
15,90 €
12,93 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 30-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,20"
Rozmer/FRA: 700 x 30C
Zmes: Dual
Zaťaženie: 65 kg
Zvonček klasik BRN Anita 40 Clapper (Gold)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomFarba: Zlatá/Strieborná
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Mosadz/Hliník
Priemer: 40 mm
































