Single Speed bicykel 6KU Nebula 2 6KU
Veľkosť rámu
Popis produktu
Single Speed bicykel SKU Nebula 2 patrí roky medzi najpredávanejšie mestské bicykle značky 6KU! Ponuka jednorýchlostných/fixed bicyklov 6KU je cenovo dostupná, spoľahlivá, pohodlná, dobre vyzerajúca a ponúka veľmi dobrú hodnota za vynaložené peniaze. Všetky kompletné bicykle 6KU sú dodávané s prednou a zadnou brzdou. Tento bicykel je dodávaný s ráfikmi s výškou 30 mm.Parametre
| Farba | Čierna/Zlatá |
| Veľkosť rámu | 49 cm, 58 cm, 55 cm, 52 cm |
| Rám | Hi-Ten oceľový, TIG zváraný |
| Vidlica | Hi-Ten oceľová 1 1/8" |
| Sedlovka | Hliníková Ø 25,4 mm |
| Riadidlá | Hliníkové Riser Bar Ø 25,4 mm |
| Hlavové zloženie | A-Head Neco 1 1/8" |
| Stredové zloženie | Neco 68x103 mm, utesnené |
| Sedlo | Syntetická koža |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Kenda 700 x 25C |
| Kľuka | Hliníková, 46 z., BCD 110 mm |
| Dĺžka kľuky | 165 mm |
| Kazeta/Pastorok | 16 z. Fixed / 16 z. voľnokolo |
| Pedál | BMX platforma |
| Ráfik | Hliníkový 28", 30 mm |
| Predná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadný náboj | Flip-Flop Quando 32x |
| Hmotnosť | 8,2 - 10,0 kg |
Súvisiace produkty
Mini pumpa Airbone ZT-705M Supernova (Silver)
Airbone
16,53 €
13,44 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 71 g
Dĺžka: 115 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Zvonček klasik BRN Dolcevita "Shopping tra Amiche"
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
Farba: Farebná
Upínanie: ø 22,2 mm
Materiál: Oceľ
Priemer: 58 mm
Plášť 28" Challenge Strada Bianca Pro (30-622/Black)
Challenge
66,00 €
53,66 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 30-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 30C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS2


























