Single Speed bicykel 6KU Paul 6KU
Veľkosť rámu
Plášť
Popis produktu
Single Speed bicykel SKU Paul patrí roky medzi najpredávanejšie mestské bicykle značky 6KU! Ponuka jednorýchlostných/fixed bicyklov 6KU je cenovo dostupná, spoľahlivá, pohodlná, dobre vyzerajúca a ponúka veľmi dobrú hodnota za vynaložené peniaze. Všetky kompletné bicykle 6KU sú dodávané s prednou a zadnou brzdou. Tento bicykel je dodávaný s ráfikmi s výškou 30 mm.Parametre
| Farba | Čierna/Zelená |
| Veľkosť rámu | 52 cm, 49 cm, 58 cm, 55 cm |
| Rám | Hi-Ten oceľový, TIG zváraný |
| Vidlica | Hi-Ten oceľová 1 1/8" |
| Sedlovka | Hliníková Ø 25,4 mm |
| Riadidlá | Hliníkové Riser Bar Ø 25,4 mm |
| Hlavové zloženie | A-Head Neco 1 1/8" |
| Stredové zloženie | Neco 68x103 mm, utesnené |
| Sedlo | Syntetická koža |
| Kolesá | 28" |
| Plášť | Kenda 700 x 25C, Kenda 70 x 25C |
| Kľuka | Hliníková, 46 z., BCD 110 mm |
| Dĺžka kľuky | 165 mm |
| Kazeta/Pastorok | 16 z. Fixed / 16 z. voľnokolo |
| Pedál | BMX platforma |
| Ráfik | Hliníkový 28", 30 mm |
| Predná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadná brzda | Hliníková, cestná |
| Zadný náboj | Flip-Flop Quando 32x |
| Hmotnosť | 8,2 - 10,0 kg |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Challenge Almanzo Pro (33-622/Black&Tan)
Challenge
66,00 €
53,66 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS2
Plášť 28" Pirelli P Zero Velo (23-622/Black)
Pirelli
41,00 €
33,33 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Materiál kostry: Nylon
Zmes: Smartnet Silica
Hmotnosť: cca. 195 g
Zvonček mini Knog Oi Classic Small (Silver)
Knog
19,00 €
15,45 bez DPH
Farba: Čierna/Strieborná
Rozmer: 16 x 37 x 53 mm
Upínanie: 22,2 mm
Materiál: Plast/Oceľ
Hmotnosť: cca. 17 g
Plášť 28" Challenge Strada Pro (25-622/Black)
Challenge
55,00 €
44,72 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS


























