Hlavové zloženie A-head 1 1/8" - 1 1/4" Token Omega A7 Token
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head Token Omega A-Series Prime využívajú osvedčené materiály, aby sa hlavové zloženie dlho otáčali hladko. Všetky hlavové zloženia Token sú testované za všetkých podmienok, takže budete mať istotu, že získate prémiový produkt.V hlavových zloženiach Omega A-Series sa používajú vysoko leštené ložiská Premium s uhlovým kontaktom, aby sa zaistila hladkosť chodu. Vrchná krytka je z hliníkovej zliatiny 6061 a CNC obrábaná a je utesnená, aby sa zabránilo vnikaniu vlhkosti od ložísk. Aby sa zabránilo poškodeniu spodného ložiska, je korunka vidlice vyrobená z tvrdenej hliníkovej zliatiny 7075.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8 - 1 1/4" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 33,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 42,0 mm / 47,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 90 g |
| Výška | 9,7 mm |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská Token Premium |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" XLC Pro Ride ST-F02 (White&Black)
XLC
24,92 €
20,26 bez DPH
K dispozíciiFarba: Biela/Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 250 g
Dĺžka predstavca: 40 mm
Predstavec 1 1/8" XLC Comp ST-F01
XLC
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 195 g
Dĺžka predstavca: 60 mm
Predstavec 1 1/8" Cinelli Vai (Black)
Cinelli
26,00 €
21,14 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 145 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 110 mm, 130 mm, 100 mm, 120 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey Trail (Black)
Ritchey
49,00 €
39,84 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 142 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 45 mm, 70 mm




