Hlavové zloženie A-head tapered 1 1/8" - 1 1/4" XLC HS-I07 XLC
Popis produktu
Hliníkové hlavové zloženie A-head tapered 1 1/8" - 1 1/4" XLC HS-I07Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8 - 1 1/4" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 33,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 41,4 mm / 50,6 mm |
| Hmotnosť | cca. 113 g |
| Prevedenie | A-head tapered |
| Výška | 21,7 mm (18,2 mm + 3,5 mm) |
| Design | Semi integrované |
| Ložiská | Zapuzdrené / Utesnené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" BRN One (25,4/Black)
BRN
28,00 €
22,76 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 173 g
Dĺžka predstavca: 70 mm, 90 mm, 80 mm
Predstavec 1 1/8" Zoom 7 / 25,4
Zoom
od 13,00 €
10,57 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 146 g
Dĺžka predstavca: 40 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey Trail (Black)
Ritchey
49,00 €
39,84 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 142 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 45 mm, 70 mm
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Octopus Ahead 50 / 31,8 (Black)
Ergotec
40,62 €
33,02 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 338 g
Dĺžka predstavca: 110 mm, 90 mm



