Hlavové zloženie A-head tapered 1 1/8" - 1 1/2" XLC HS-I05 XLC
Popis produktu
Hliníkové hlavové zloženie A-head tapered 1 1/8" - 1 1/2" XLC HS-I05Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8 - 1,5" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm / 39,8 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 41,8 mm / 52,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 75 g |
| Prevedenie | A-head tapered |
| Výška | 9,5 mm (8,8 mm 0,9 mm) |
| Design | Plne integrované |
| Ložiská | Zapuzdrené / Utesnené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Zoom 40 / 25,4
Zoom
10,00 €
8,13 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 202 g
Dĺžka predstavca: 90 mm
Predstavec 1 1/8" Zoom 3 / 31,8
Zoom
14,20 €
11,54 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 139 g
Dĺžka predstavca: 45 mm
Akcia
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS C220 25D (Black)
Ritchey
76,00 €
61,79 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 120 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 80 mm, 100 mm
Predstavec 1 1/8" XLC Pro Ride ST-F02 (Black&White)
XLC
26,02 €
21,15 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Biela
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 250 g
Dĺžka predstavca: 40 mm



