Hlavové zloženie A-head tapered 1 1/8" - 1 1/2" XLC HS-I08 XLC
Popis produktu
Hliníkové hlavové zloženie A-head tapered 1 1/8" - 1 1/2" XLC HS-I08Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8 - 1,5" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm / 39,8 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 44,0 mm / 55,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 95 g |
| Prevedenie | A-head tapered |
| Výška | 10,3 mm (7,3 mm + 3,0 mm) |
| Design | Semi integrované |
| Ložiská | Zapuzdrené / Utesnené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Ritchey Trail (Black)
Ritchey
49,00 €
39,84 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 142 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 45 mm, 70 mm
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (White)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Biela
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Fluo Orange)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Oranžová
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Predstavec 1 1/8" XLC Comp ST-F01
XLC
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 195 g
Dĺžka predstavca: 60 mm



