Hlavové zloženie A-head 1 1/8" - 1,5" Token Vigilante TK154R Token
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head Token Vigilante-Series využívajú osvedčené materiály, aby sa hlavové zloženie dlho otáčali hladko. Všetky hlavové zloženia Token sú testované za všetkých podmienok, takže budete mať istotu, že získate prémiový produkt.V hlavových zloženiach Omega A-Series sa používajú vysoko leštené ložiská Premium s uhlovým kontaktom, aby sa zaistila hladkosť chodu. Vrchná krytka je z hliníkovej zliatiny 6061 a CNC obrábaná a je utesnená, aby sa zabránilo vnikaniu vlhkosti od ložísk. Aby sa zabránilo poškodeniu spodného ložiska, je korunka vidlice vyrobená z tvrdenej hliníkovej zliatiny 7075.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" - 1,5" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 40,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 49,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 185 g |
| Výška | 20,9 mm |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská Token Premium |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Ritchey Classic C220 84D (Silver)
Ritchey
65,00 €
52,85 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 121 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 100 mm
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (White)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Biela
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Predstavec 1 1/8" Ritchey Trail (Black)
Ritchey
49,00 €
39,84 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 142 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 45 mm, 70 mm
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Octopus Ahead 50 / 25,4 (Black)
Ergotec
40,62 €
33,02 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 358 g, cca. 338 g
Dĺžka predstavca: 110 mm, 90 mm




