Hlavové zloženie A-head 1 1/8" - 1,5" Token Vigilante TK036F Token
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head Token Vigilante-Series využívajú osvedčené materiály, aby sa hlavové zloženie dlho otáčali hladko. Všetky hlavové zloženia Token sú testované za všetkých podmienok, takže budete mať istotu, že získate prémiový produkt.V hlavových zloženiach Omega A-Series sa používajú vysoko leštené ložiská Premium s uhlovým kontaktom, aby sa zaistila hladkosť chodu. Vrchná krytka je z hliníkovej zliatiny 6061 a CNC obrábaná a je utesnená, aby sa zabránilo vnikaniu vlhkosti od ložísk. Aby sa zabránilo poškodeniu spodného ložiska, je korunka vidlice vyrobená z tvrdenej hliníkovej zliatiny 7075.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" - 1,5" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 40,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 44,0 mm / 49,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 185 g |
| Výška | 16,0 mm |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská Token Premium |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Uno Alu 10° / 25,4 (Black)
UNO
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 60 mm
Uhol: +/-10°
Akcia
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS C220 25D (Black)
Ritchey
76,00 €
61,79 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 120 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 80 mm, 100 mm
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" BRN Boa (25,4/Silver)
BRN
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 115 mm
Uhol: 0° až +70°
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Fluo Green)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Zelená
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°




