Hlavové zloženie A-head 1 1/8" - 1,5" Token MTX TK035A-55 Token
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head Token MTX-Series využívajú osvedčené materiály, aby sa hlavové zloženie dlho otáčali hladko. Všetky hlavové zloženia Token sú testované za všetkých podmienok, takže budete mať istotu, že získate prémiový produkt.V hlavových zloženiach Omega A-Series sa používajú vysoko leštené ložiská Premium s uhlovým kontaktom, aby sa zaistila hladkosť chodu. Vrchná krytka je z hliníkovej zliatiny 6061 a CNC obrábaná a je utesnená, aby sa zabránilo vnikaniu vlhkosti od ložísk. Aby sa zabránilo poškodeniu spodného ložiska, je korunka vidlice vyrobená z tvrdenej hliníkovej zliatiny 7075.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" - 1 1/2" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 40,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 44,0 mm / 55,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 130 g |
| Výška | 16,0 mm |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská Token Premium |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" M-Wave ST-M4.1 (Black)
M-Wave
od 22,70 €
18,46 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Dĺžka predstavca: 50 mm, 35 mm
Uhol: 0°
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Octopus Ahead 50 / 25,4 (Silver)
Ergotec
40,62 €
33,02 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 338 g, cca. 358 g
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm
Predstavec 1 1/8" Cinelli Neos (Black)
Cinelli
98,00 €
79,67 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 7050-T6 + Karbón
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 125 g (100 mm)
Dĺžka predstavca: 100 mm, 120 mm, 90 mm, 110 mm
Predstavec 1 1/8" XLC Pro Ride ST-F02 (Black&White)
XLC
26,02 €
21,15 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Biela
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 250 g
Dĺžka predstavca: 40 mm



