Hlavové zloženie A-head 1 1/8" / 1 1/8"-1,5" Token Taper hEGGset (Red) Token
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head Token hEGGset Prime nebol navrhnutý ako najľahšie, najaerodynamickejšie alebo najmodernejšie hlavové zloženie na trhu. Namiesto Token vyrobil hlavové zloženie, ktoré potichu odvedie svoju prácu, rok čo rok.Použité ložiská Premium, ktorých chod je hladší ako štandardných ložísk, takže sa otáčajú s menšou námahou. Tieto ložiská sú umiestnené do zliatiny hliníka 6061, pretože sú schopné odolávať opotrebeniu. Zliatinové misky sa dajú vložiť do rámu 5 mm, aby pomohli podoprieť ložiská a vytvárať menší tlak na rám.
Jazda na bicykli môže byť ťažká a že veci ako blato, dážď, pot, krv a dokonca aj slzy urobia všetko pre to, aby presakovali a zničili ložiská. Aby sa chránili, sú dvojnásobne utesnené, aby všetky nepríjemné veci zostali mimo miesta, kde ich nechcete!
Nemusí to byť najúžasnejšie hlavové zloženie na trhu, ale sú situácie, keď potrebujete niečo jednoduché a overené. Pre takéto časy, to určite chce TOKEN hEGGset.
Parametre
| Farba | Červená |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" / 1 1/8"-1,5" |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm (1 1/8") / 40,0 mm (1,5") |
| Priemer hlavovej rúry | 44,0 mm - 56,0 mm(ZS) / 42,0 mm - 52,0 mm (IS) |
| Hmotnosť | cca. 130 g (ZS) / cca. 100 g (IS) |
| Výška | 20,4 mm (ZS) / 17,0 mm (IS) |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská Token Premium |
Súvisiace produkty
Akcia
Predstavec 1 1/8" BRN Road (Silver/31,8)
BRN
20,00 €
16,26 bez DPH
Momentálne vypredaný26,00 €Farba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Dĺžka predstavca: 90 mm
Predstavec 1 1/8" Zoom 6 / 31,8
Zoom
14,20 €
11,54 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 173 g, cca. 182 g, cca. 152 g
Dĺžka predstavca: 60 mm, 75 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" Force Basic S4.6 (25,4/Black)
Force
15,80 €
12,85 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 121 g
Dĺžka predstavca: 60 mm
Predstavec 1 1/8" Cinelli Pista
Cinelli
29,00 €
23,58 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 180 g
Dĺžka predstavca: 100 mm, 120 mm, 80 mm, 110 mm, 130 mm







