Hlavové zloženie A-head XLC HS-I01 XLC
Popis produktu
Hliníkové hlavové zloženie A-head 1 1/8" XLC.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 41,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 50 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 11,7 mm (11,05 mm + 0,65 mm) |
| Design | Plne integrované |
| Ložiská | Zapuzdrené / Utesnené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Zoom 6 / 31,8
Zoom
14,20 €
11,54 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 173 g, cca. 182 g, cca. 152 g
Dĺžka predstavca: 60 mm, 75 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" Uno Alu 10° / 25,4 (Black)
UNO
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 60 mm
Uhol: +/-10°
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" XLC Comp ST-T13
XLC
31,56 €
25,66 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm, ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 268 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Fluo Orange)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Oranžová
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°



