Hlavové zloženie Tange Seiki Technoglide IS24 (Black) Tange Seiki
Popis produktu
Integrované hlavové zloženie Tange Seiki Technoglide IS24 s cartridge systémom ložísk.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 42,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 62 g |
| Design | Integrované |
| Ložiská | 45° Zapuzdrené / Utesnené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Swell-R Eco / 31,8
Ergotec
54,38 €
44,21 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Dĺžka predstavca: 120 mm, 100 mm, 140 mm, 80 mm
Uhol: -20° až +40°
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" XLC Comp ST-T13
XLC
31,56 €
25,66 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm, ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 268 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm
Predstavec 1 1/8" Cinelli Vai (Black)
Cinelli
26,00 €
21,14 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 145 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 110 mm, 130 mm, 100 mm, 120 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey Classic C220 84D (Silver)
Ritchey
65,00 €
52,85 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 121 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 100 mm





