Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Token Omega A1 Token
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head Token Omega A-Series Prime využívajú osvedčené materiály, aby sa hlavové zloženie dlho otáčali hladko. Všetky hlavové zloženia Token sú testované za všetkých podmienok, takže budete mať istotu, že získate prémiový produkt.V hlavových zloženiach Omega A-Series sa používajú vysoko leštené ložiská Premium s uhlovým kontaktom, aby sa zaistila hladkosť chodu. Vrchná krytka je z hliníkovej zliatiny 6061 a CNC obrábaná a je utesnená, aby sa zabránilo vnikaniu vlhkosti od ložísk. Aby sa zabránilo poškodeniu spodného ložiska, je korunka vidlice vyrobená z tvrdenej hliníkovej zliatiny 7075.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 41,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 70 g |
| Výška | 10,0 mm |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská Token Premium |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" M-Wave Astem 3D Color (Black)
M-Wave
12,50 €
10,16 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 128 g, cca. 119 g
Dĺžka predstavca: 100 mm, 60 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" Deda Cortissimo Stem (31,7/Black)
Deda Elementi
37,30 €
30,33 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,7 mm
Hmotnosť: cca. 148 g
Dĺžka predstavca: 45 mm
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Octopus Ahead 50 / 31,8 (Black)
Ergotec
40,62 €
33,02 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 338 g
Dĺžka predstavca: 110 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" Force Basic S4.6 (25,4/Black)
Force
15,80 €
12,85 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 121 g
Dĺžka predstavca: 60 mm




