Hlavové zloženie A-head XLC HS-I03 XLC
Popis produktu
Hliníkové hlavové zloženie A-head 1 1/8" XLC.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 44,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 117 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 8,5 mm (5,5 mm + 3,0 mm) |
| Design | Semi integrované |
| Ložiská | Guličkové ložisko |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Zoom BMX A-Head
Zoom
12,50 €
10,16 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 22,2 mm
Dĺžka predstavca: 50 mm
Uhol: 0°
Predstavec 1 1/8" Ritchey Classic C220 84D (Silver)
Ritchey
65,00 €
52,85 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 121 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 100 mm
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Octopus Ahead 50 / 25,4 (Black)
Ergotec
40,62 €
33,02 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 358 g, cca. 338 g
Dĺžka predstavca: 110 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" M-Wave ST-M4.1 (Black)
M-Wave
od 22,70 €
18,46 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Dĺžka predstavca: 50 mm, 35 mm
Uhol: 0°



