Hlavové zloženie A-head Stronglight RAZ Stronglight
Popis produktu
Oceľové hlavové zloženie A-head 1 1/8 " Stronglight.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Oceľ |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 42,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 98 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 6,7 mm |
| Design | Semi integrované |
| Ložiská | 45°zapuzdrené / Utesnené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS Trail (Black)
Ritchey
98,00 €
79,67 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 115 g (70 mm)
Dĺžka predstavca: 60 mm, 80 mm, 45 mm, 70 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Fluo Fuchsia)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Ružová
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Octopus Ahead 50 / 31,8 (Silver)
Ergotec
od 31,41 €
25,54 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 338 g, cca. 358 g
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm
Predstavec 1 1/8" Thomson X4 (Black)
Thomson
111,69 €
90,80 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Letecký hliník 7000
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 172 g, cca. 141 g, cca. 154 g, cca. 165 g, cca. 137 g, cca. 178 g, cca. 149 g, cca. 160 g
Dĺžka predstavca: 110 mm, 50 mm, 130 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 70 mm, 90 mm



