Hlavové zloženie A-head 1 1/8" XLC HS-I02 (Black) XLC
Popis produktu
Hliníkové hlavové zloženie A-head 1 1/8" XLC HS-I02.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 44,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 80 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 9,3 mm (7,3 mm + 2,0 mm) |
| Design | Semi integrované |
| Ložiská | Zapuzdrené / Utesnené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" XLC Pro Ride ST-F02 (White&Black)
XLC
24,92 €
20,26 bez DPH
K dispozíciiFarba: Biela/Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 250 g
Dĺžka predstavca: 40 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS Trail (Black)
Ritchey
98,00 €
79,67 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 115 g (70 mm)
Dĺžka predstavca: 60 mm, 80 mm, 45 mm, 70 mm, 90 mm
Akcia
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Fluo Yellow)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
Skladom25,00 €Farba: Žltá
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Predstavec 1 1/8" Cinelli Vai (Black)
Cinelli
26,00 €
21,14 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 145 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 110 mm, 130 mm, 100 mm, 120 mm, 90 mm



