Hlavové zloženie A-head XLC HS-I12 XLC
Popis produktu
Hliníkové semi integrované hlavové zloženie XLC HS-I12 A-head 1 1/8" s blokovaním otáčania riadidiel (60°).Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 44,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 98 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 20,4 mm (17,9 mm + 2,5 mm) |
| Design | Semi integrované |
| Ložiská | Semicartridge |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (White)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Biela
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Fluo Green)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Zelená
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Predstavec 1 1/8" Deda Cortissimo Stem (31,7/Black)
Deda Elementi
37,30 €
30,33 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,7 mm
Hmotnosť: cca. 148 g
Dĺžka predstavca: 45 mm
Predstavec 1 1/8" Force Basic S4.6 (31,8/Black)
Force
19,80 €
16,10 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 137 g
Dĺžka predstavca: 70 mm



