Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Token MTX TK011A (Red) Token
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head Token MTX-Series využívajú osvedčené materiály, aby sa hlavové zloženie dlho otáčali hladko. Všetky hlavové zloženia Token sú testované za všetkých podmienok, takže budete mať istotu, že získate prémiový produkt.V hlavových zloženiach Omega A-Series sa používajú vysoko leštené ložiská Premium s uhlovým kontaktom, aby sa zaistila hladkosť chodu. Vrchná krytka je z hliníkovej zliatiny 6061 a CNC obrábaná a je utesnená, aby sa zabránilo vnikaniu vlhkosti od ložísk. Aby sa zabránilo poškodeniu spodného ložiska, je korunka vidlice vyrobená z tvrdenej hliníkovej zliatiny 7075.
Parametre
| Farba | Červená |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 44,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 115 g |
| Výška | 18,0 mm |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská Token Premium |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Zoom 15 / 25,4
Zoom
od 9,40 €
7,64 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 202 g, cca. 193 g
Dĺžka predstavca: 90 mm, 60 mm
Predstavec 1 1/8" Cinelli Vai (Black)
Cinelli
26,00 €
21,14 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 145 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 110 mm, 130 mm, 100 mm, 120 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS C220 73D (Black)
Ritchey
110,00 €
89,43 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 121 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 120 mm, 70 mm, 90 mm, 110 mm, 130 mm, 80 mm, 100 mm
Predstavec 1 1/8" Zoom 40 / 25,4
Zoom
10,00 €
8,13 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 202 g
Dĺžka predstavca: 90 mm




