Hlavové zloženie A-head 1 1/8" / 1 1/8"-1,5" Token Taper hEGGset (Black) Token
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head Token hEGGset Prime nebol navrhnutý ako najľahšie, najaerodynamickejšie alebo najmodernejšie hlavové zloženie na trhu. Namiesto Token vyrobil hlavové zloženie, ktoré potichu odvedie svoju prácu, rok čo rok.Použité ložiská Premium, ktorých chod je hladší ako štandardných ložísk, takže sa otáčajú s menšou námahou. Tieto ložiská sú umiestnené do zliatiny hliníka 6061, pretože sú schopné odolávať opotrebeniu. Zliatinové misky sa dajú vložiť do rámu 5 mm, aby pomohli podoprieť ložiská a vytvárať menší tlak na rám.
Jazda na bicykli môže byť ťažká a že veci ako blato, dážď, pot, krv a dokonca aj slzy urobia všetko pre to, aby presakovali a zničili ložiská. Aby sa chránili, sú dvojnásobne utesnené, aby všetky nepríjemné veci zostali mimo miesta, kde ich nechcete!
Nemusí to byť najúžasnejšie hlavové zloženie na trhu, ale sú situácie, keď potrebujete niečo jednoduché a overené. Pre takéto časy, to určite chce TOKEN hEGGset.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" / 1 1/8"-1,5" |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm (1 1/8") / 40,0 mm (1,5") |
| Priemer hlavovej rúry | 44,0 mm - 56,0 mm(ZS) / 42,0 mm - 52,0 mm (IS) |
| Hmotnosť | cca. 130 g (ZS) / cca. 100 g (IS) |
| Výška | 20,4 mm (ZS) / 17,0 mm (IS) |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská Token Premium |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Cinelli Vai (Black)
Cinelli
26,00 €
21,14 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 145 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 110 mm, 130 mm, 100 mm, 120 mm, 90 mm
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" XLC ST-T15 (31,8 mm)
XLC
36,00 €
29,27 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 272 g
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec 1 1/8" BRN Trunk 1 (31,8/Black)
BRN
34,00 €
27,64 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Uhol: +7°/ -7°
Predstavec 1 1/8" Uno Alu 10° / 25,4 (Black)
UNO
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 60 mm
Uhol: +/-10°







