Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Tange Seiki J-27 (Black) Tange Seiki
Popis produktu
Kvalitné hliníkové hlavové zloženie A-head 1 1/8" Tange Seiki Technoglide J-27, ktoré je dostatočne ľahké pre preteky a zároveň aj dostatočne pevné do terénu.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 88 g |
| Výška | 25,3 mm |
| Ložiská | 45° zapuzdené a utesnené |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" BRN Boa (25,4/Black)
BRN
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 115 mm
Uhol: 0° až +70°
Predstavec 1 1/8" BRN Trunk 1 (31,8/Silver)
BRN
34,00 €
27,64 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Uhol: +7°/ -7°
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Fluo Fuchsia)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Ružová
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Akcia
Predstavec 1 1/8" BRN Road (Silver/31,8)
BRN
20,00 €
16,26 bez DPH
Momentálne vypredaný26,00 €Farba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Dĺžka predstavca: 90 mm





