Hlavové zloženie A-head XLC HS-A04 MTB XLC
Popis produktu
Oceľové hlavové zloženie A-head 1 1/8" XLC určené pre MTB.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Oceľ |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 139 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 23,0 mm (12,0 mm + 11,0 mm) |
| Ložiská | Guličkové ložisko |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" M-Wave Astem 3D Color (Black)
M-Wave
12,50 €
10,16 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 128 g, cca. 119 g
Dĺžka predstavca: 100 mm, 60 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" XLC Comp ST-F01
XLC
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 195 g
Dĺžka predstavca: 60 mm
Predstavec 1 1/8" Zoom BMX A-Head
Zoom
12,50 €
10,16 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 22,2 mm
Dĺžka predstavca: 50 mm
Uhol: 0°
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" XLC Comp ST-T13
XLC
31,56 €
25,66 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm, ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 268 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm



