Hlavové zloženie A-head Stronglight O´Light ST Stronglight
Popis produktu
Oceľové hlavové zloženie A-head 1 1/8 " Stronglight O´Light ST.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Oceľ |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 183 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 27,0 mm |
| Ložiská | Zapuzdrené / Utesnené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Octopus Ahead 50 / 31,8 (Silver)
Ergotec
od 31,41 €
25,54 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 338 g, cca. 358 g
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm
Predstavec 1 1/8" Cinelli Neos (Black)
Cinelli
98,00 €
79,67 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 7050-T6 + Karbón
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 125 g (100 mm)
Dĺžka predstavca: 100 mm, 120 mm, 90 mm, 110 mm
Predstavec 1 1/8" XLC Pro Ride ST-F02 (White&Black)
XLC
24,92 €
20,26 bez DPH
K dispozíciiFarba: Biela/Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 250 g
Dĺžka predstavca: 40 mm
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" XLC Comp ST-T14
XLC
25,09 €
20,40 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm, ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 252 g (F25,4 mm x 90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm



