Hlavové zloženie A-head 1 1/8" XLC HS-A03 (Black) XLC
Popis produktu
Hliníkové hlavové zloženie A-head 1 1/8" XLC HS-A03Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 101 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 27,6 mm (15,2 mm + 12,4 mm) |
| Ložiská | Guličkové ložisko |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Zoom 25 / 25,4
Zoom
10,77 €
8,76 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 237 g
Dĺžka predstavca: 110 mm
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (White)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Biela
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Blue)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Modrá
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°
Predstavec 1 1/8" Ritchey Classic C220 84D (Silver)
Ritchey
65,00 €
52,85 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 121 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 100 mm



