Hlavové zloženie A-head 1 1/8" XLC HS-A08 (Black) XLC
Popis produktu
Hliníkové hlavové zloženie A-head 1 1/8" XLC HS-A08Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 112 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 27,2 mm (15,4 mm + 11,8 mm) |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" XLC Comp ST-M15 / 25,4 (Black)
XLC
od 13,41 €
10,90 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 155 g (31,8 x 110 mm)
Dĺžka predstavca: 60 mm, 110 mm, 90 mm
Akcia
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS Chicane (Black)
Ritchey
76,00 €
61,79 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 175 g (100 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 130 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm
Predstavec 1 1/8" M-Wave Astem 3D Color (Black)
M-Wave
12,50 €
10,16 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 128 g, cca. 119 g
Dĺžka predstavca: 100 mm, 60 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" BRN Fixie (Fluo Fuchsia)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Ružová
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 70 mm
Uhol: 7°



