Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Ergotec A118AC-ES (Black) Ergotec
Popis produktu
Hliníkové hlavové zloženie Ergotec A118SAC-ES A-head 1 1/8" s blokovaním otáčania riadidiel (65°).Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 130 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 38,9 mm |
| Ložiská | Zapuzdrené / Utesnené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" XLC Comp ST-T11
XLC
33,60 €
27,32 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 531 g
Dĺžka predstavca: 110 mm
Predstavec 1 1/8" Zoom BMX A-Head
Zoom
12,50 €
10,16 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 22,2 mm
Dĺžka predstavca: 50 mm
Uhol: 0°
Predstavec 1 1/8" Zoom 25 / 25,4
Zoom
10,78 €
8,76 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 237 g
Dĺžka predstavca: 110 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey Trail (Black)
Ritchey
49,00 €
39,84 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 142 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 45 mm, 70 mm



