Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Ritchey WCS Logic Threadless (Black) Ritchey
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Ritchey WCS Logic Threadless je spoľahlivým pracovným koňom z rady A-Head hlavových zložení Ritchey. Tento dizajnovo čistý a spoľahlivý model je vybavený ľahkými, presne opracovanými hliníkovými pohárikmi, utesnenými hybridnými keramickými ložiskami 45/45 stupňov s titánovým povlakom. V balení sa dodáva s Ritchey Grease, pričom utesnená konštrukcia sľubuje minimálny prienik nečistôt.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník 7075 |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 103 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 28,3 mm |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Ritchey Trail (Black)
Ritchey
49,00 €
39,84 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 142 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 45 mm, 70 mm
Akcia
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ritchey 4-Axis Adjustable (31,8 mm/Black)
Ritchey
45,00 €
36,59 bez DPH
Skladom49,00 €Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 219 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 105 mm, 90 mm, 120 mm
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" XLC ST-T15 (31,8 mm)
XLC
36,00 €
29,27 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 272 g
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec 1 1/8" Force Basic S4.2 (31,8/Black)
Force
14,00 €
11,38 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 206 g, cca. 183 g, cca. 164 g
Dĺžka predstavca: 90 mm, 75 mm, 105 mm



