Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Ritchey Comp Logic Threadless (Black) Ritchey
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Ritchey Comp Logic Threadless je vybavené menším horným ložiskom, aby sa znížila hmotnosť, zatiaľ čo ľahké a hlboké hliníkové misky s presným spracovaním zabezpečujú pevné vloženie do rámu.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 160 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 30,2 nn |
| Ložiská | Semi Cartridge |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" M-Wave Astem 3D Color (Black)
M-Wave
12,50 €
10,16 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 128 g, cca. 119 g
Dĺžka predstavca: 100 mm, 60 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS C220 84D (Black)
Ritchey
110,00 €
89,43 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 121 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 110 mm, 60 mm, 130 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 70 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" Zoom 3 / 31,8
Zoom
14,20 €
11,54 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 139 g
Dĺžka predstavca: 45 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey Comp 4-Axis-44 84D (Black)
Ritchey
53,00 €
43,09 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 155 g (120 mm)
Dĺžka predstavca: 70 mm, 90 mm, 110 mm, 60 mm, 130 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm



