Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Ritchey Logic Threadless (Black) Ritchey
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Ritchey Logic Threadless je vybavené menším horným ložiskom, aby sa znížila hmotnosť, zatiaľ čo spodné oversized ložisko je navrhnuté pre väčšie zaťaženie. Hlboké misky zabezpečujú pevné vloženie do rámu.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Oceľ/Plast |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 134 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 28,3 mm |
| Ložiská | Guličkové ložisko |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" XLC Comp ST-F01
XLC
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 195 g
Dĺžka predstavca: 60 mm
Predstavec 1 1/8" Deda Cortissimo Stem (31,7/Black)
Deda Elementi
37,30 €
30,33 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,7 mm
Hmotnosť: cca. 148 g
Dĺžka predstavca: 45 mm
Predstavec 1 1/8" Cinelli Pista
Cinelli
29,00 €
23,58 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 180 g
Dĺžka predstavca: 100 mm, 120 mm, 80 mm, 110 mm, 130 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey Comp 4-Axis 30D (Black)
Ritchey
53,00 €
43,09 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 170 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 110 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 70 mm, 90 mm



