Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Token hEGGset (Black) Token
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Token hEGGset nebol navrhnutý ako najľahšie, najaerodynamickejšie alebo najmodernejšie hlavové zloženie na trhu. Namiesto Token vyrobil hlavové zloženie, ktoré potichu odvedie svoju prácu, rok čo rok.Použité ložiská Premium, ktorých chod je hladší ako štandardných ložísk, takže sa otáčajú s menšou námahou. Tieto ložiská sú umiestnené do zliatiny hliníka 6061, pretože sú schopné odolávať opotrebeniu. Zliatinové misky sa dajú vložiť do rámu 5 mm, aby pomohli podoprieť ložiská a vytvárať menší tlak na rám.
Jazda na bicykli môže byť ťažká a že veci ako blato, dážď, pot, krv a dokonca aj slzy urobia všetko pre to, aby presakovali a zničili ložiská. Aby sa chránili, sú dvojnásobne utesnené, aby všetky nepríjemné veci zostali mimo miesta, kde ich nechcete!
Nemusí to byť najúžasnejšie hlavové zloženie na trhu, ale sú situácie, keď potrebujete niečo jednoduché a overené. Pre takéto časy, to určite chce TOKEN hEGGset.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm (EC) / 41,0 mm (IS) |
| Hmotnosť | cca. 110 g (EC) / cca. 65 g (IS) |
| Výška | 29,3 mm (EC) / 9,3 mm (IS) |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská Token Premium |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" ITM XX7 (31,8/Black)
ITM
18,00 €
14,63 bez DPH
Skladom 1ksFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 170 g
Dĺžka predstavca: 100 mm
Akcia
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS C220 25D (Black)
Ritchey
76,00 €
61,79 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 120 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 80 mm, 100 mm
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" XLC Comp ST-T14
XLC
25,09 €
20,40 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm, ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 252 g (F25,4 mm x 90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm
Predstavec 1 1/8" Thomson X4 (Black)
Thomson
111,69 €
90,80 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Letecký hliník 7000
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 172 g, cca. 141 g, cca. 154 g, cca. 165 g, cca. 137 g, cca. 178 g, cca. 149 g, cca. 160 g
Dĺžka predstavca: 110 mm, 50 mm, 130 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 70 mm, 90 mm







