Hlavové zloženie 1 1/2" A-head XLC HS-A09 XLC
Popis produktu
7 dielne hlavové zloženie A-head 1 1/2" XLC HS-A09Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1,5" / 38,1 mm |
| Materiál | Oceľ CroMo |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 38,8 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 49,7 mm |
| Hmotnosť | cca. 335 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 31,1 mm (17,0 mm + 14,1 mm) |
| Design | Semi integrované |
| Ložiská | Zapuzdrené / Utesnené ložiská |




