Hlavové zloženie A-head 1" BRN Threadless (Black) BRN
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head 1" BRN Threadless je vybavené guličkovým ložiskom (venčekom).Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" (25,4 mm) |
| Materiál | Oceľ |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 27,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 30,0 mm |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 24,5 mm |
| Ložiská | Venček |
Súvisiace produkty
Predstavec 1" BRN One (25,4/Black)
BRN
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 173 g
Dĺžka predstavca: 80 mm



