Hlavové zloženie A-head 1" Ritchey WCS Logic Threadless ( Black) Ritchey
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head 1" Ritchey WCS Logic Threadless je spoľahlivým pracovným koňom z rady A-Head hlavových zložení Ritchey. Tento dizajnovo čistý a spoľahlivý model je vybavený ľahkými, presne opracovanými hliníkovými pohárikmi, utesnenými hybridnými keramickými ložiskami 45/45 stupňov s titánovým povlakom. V balení sa dodáva s Ritchey Grease, pričom utesnená konštrukcia sľubuje minimálny prienik nečistôt.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" (25,4 mm) |
| Materiál | Hliník 7075 |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 26,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 30,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 94 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 28,3 mm |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec 1" BRN One (25,4/Black)
BRN
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 173 g
Dĺžka predstavca: 80 mm



