Hlavové zloženie závitové 1" Tange Seiki Passage DX (Black) Tange Seiki
Popis produktu
Hliníkové hlavové zloženie závitové 1" Tange Seiki Passage DX s oceľovým horným a spodným konusom.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" (22,2 mm) |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 26,4 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 30,2 mm |
| Hmotnosť | cca. 103 g |
| Výška | 35,9 mm |
| Ložiská | Venček |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1" BRN Cobra (31,8/Black)
BRN
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 110 mm
Predstavec nastaviteľný 1" Ergotec Kobra Vario / 25,4 (Silver)
Ergotec
26,31 €
21,39 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 356-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 505 g
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (Blue)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Modrá
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec štandardný 1" Deda Elementi Murex
Deda Elementi
45,00 €
36,59 bez DPH
Farba: Strieborná matná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 26 mm
Hmotnosť: cca. 310 g (80 mm)
Dĺžka predstavca: 80 mm






