Kľuka cesta 2x6/7/8 TWN Road Compact 8219 (Silver) TWN
Dĺžka kľuky
Popis produktu
Celohliníkové kľuky s dvojprevodníkom TWN Road Compact 8219 pre 2 x 6/7/8 stupňové radenie. Pre montáž so 4-hrannou stredovou oskou.Súčasťou dodávky nie je stredové zloženie.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 12/14/16 |
| Veľkosť | 50 / 34 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm, 175 mm |
| Bolt circle diameter | 110 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 70 mm |
| Hmotnosť | cca. 683 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 110 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |
Súvisiace produkty
Pedál cestný nášlapný Shimano Ultegra PD-R8000-E1
Shimano
135,16 €
109,89 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Kufor: Shimano SM-SH11
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 248 g
Materiál telo: Karbón kompozit
Materiál oska: CroMo
Pedál cestný nášlapný M-Wave Drag-R2 (Black)
M-Wave
38,68 €
31,45 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 80 x 65 x 28 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 310 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo
Kazeta 10 st. Miche Primato 10 SH
Miche
od 43,43 €
35,31 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 24 / 26 / 28 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 28 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 23 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 27 zubov, 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 / 27 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 / 29 zubov
Materiál: Oceľ / Oceľ (Uzáver)
Hmotnosť: cca. 265 g (12-21 z.)
Kazeta 10 st. SunRace CSMX3 TAY
SunRace
67,45 €
54,84 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Červená
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 /36 / 42 zubov
Materiál unášač: Hliník
Materiál: Hi-Ten oceľ / Hliník 7075
Hmotnosť: cca. 387 g




