Kľuky cesta 2x8 Shimano Claris FC-R2000 Shimano
Popis produktu
Kľuka s dvojprevodníkom Shimano Claris FC-R2000 pre 2 x 8 stupňové radenie v modernom dizajne. S oceľovým prevodníkom 50/34 a integrovanou oskou.Parametre
| Farba | Sivá |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 16 |
| Veľkosť | 50 - 34 / 170 mm |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 110 mm |
| Q Factor | 150 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 70 mm |
| Odporúčané stredové zloženie | BB-RS500 / BB-RS500-PB (nie je súčasťou dodávky) |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ |
Súvisiace produkty
Pedál cestný nášlapný Shimano PD-ED500
Shimano
47,31 €
38,46 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Kufor: Shimano SM-SH56
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 450 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo
Reťaz 10 st. BRN/YBN SLA-H10 (Silver)
BRN/YBN
39,00 €
31,71 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Radenie: Shimano/SRAM/Campagnolo
Materiál: Oceľ s NiPTFE + Karbid Chróm povlak
Kazeta 10 st. SRAM XG 1090
SRAM
226,80 €
184,39 bez DPH
K dispozícii o: 3 dniFarba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ CroMo / Hliník 7020
Hmotnosť: cca. 135 g (11-23 z.)
Reťaz 10 st. Connex 10S0
Wippermann
30,74 €
26.06.26
24,99 bez DPH
K dispozícii po:26.06.26
Farba: Sivá
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 264 g



