Kľuky cesta 2x9 TWN AL 50/34 TWN
Popis produktu
Kľuka s dvojprevodníkom TWN AL 50/34 pre 2 x 9 stupňové radenie v modernom dizajne. S kompaktným prevodníkom 50/34 pe montáž so 4-hrannou stredovou oskou.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 16 |
| Veľkosť | 50 / 34 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 70 mm |
| Odporúčaná dĺžka osky | 113,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ |



