Kľuky cesta 2x9 Force Road C9.5-I Force
Popis produktu
Kľuky s dvojprevodníkom Force Road C9.5 s integrovanou oskou pre 2 x 9 stupňové radenie v modernom čiernom dizajne. S hliníkovým a oceľovým prevodníkom 50/34. Súčasťou dodávky aj stredové misky.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 18 |
| Veľkosť | 50 - 34 / 175 mm |
| Hmotnosť | cca. 1046 g |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník/Oceľ |




