Kľuky cesta 2x9 Shimano Sora FC-R3000-CG Shimano
Veľkosť
Popis produktu
Kľuka s dvojprevodníkom Shimano Sora FC-R3000-CG pre 2 x 9 stupňové radenie v modernom dizajne. S hliníkovými prevodníkom 50/34 s krytom prevodníka a integrovanou oskou.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 18 |
| Veľkosť | 50 - 34 / 170 mm, 50 - 34 / 175 mm |
| Bolt circle diameter | 110 mm |
| Q Factor | 150 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 70 mm |
| Odporúčané stredové zloženie | BB-RS500 / BB-RS500-PB (nie je súčasťou dodávky) |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |



