Kľuky cesta 2x11 Force Road Team Force
Veľkosť
Popis produktu
Dvojprevodníkové kľuky Force Road Team s integrovanou stredovou oskou pre 2 x 11 stupňové radenie. Duté hliníkové kľuky a hliníkové prevodníky frézované z jedného kusu s priamou montážou na kľuku. Dodáva sa spolu so stredovým zložením PressFit.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 22 |
| Veľkosť | 50 - 34 / 175 mm, 53 - 39 / 175 mm |
| Hmotnosť | cca. 942 g (50/34) |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |






