Kľuky cesta 2x11 Shimano 105 FC-R7000 (Black) Shimano
Veľkosť
Popis produktu
Kľuky s dvojprevodníkom Shimano 105 FC-R7000 sa vyznačuje ľahkými ramenami a dutým vonkajším prevodníkom a väčším rozstupom prevodových stupňov pre väčšiu svetlosť na moderných cestných rámoch.Vlastnosti: • Minimálna hmotnosť bez straty tuhosti.
• Výkonnostne ladené prevodové stupne vďaka rôznych kombinácií prevodníkov.
• Prepracovaný dizajn kľúk pre väčšiu kompatibilitu rámov.
Parametre
| Farba | Tmavosivá |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 22 |
| Veľkosť | 53 - 39 / 175 mm, 52 - 36 / 172,5 mm, 50 - 34 / 175 mm, 52 - 36 / 170 mm |
| Technológia | Hollowtech BB, Hollowtech II |
| Bolt circle diameter | 110 mm |
| Q Factor | 146 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 70 mm |
| Hmotnosť | cca. 713 g |
| Odporúčaná reťaz | HG-EV 11, HG-X11 |
| Odporúčané stredové zloženie | SM-BBR60 / SM-BB72-41B (nie je súčasťou dodávky) |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |


