Kľuky cesta 2x10 Shimano Tiagra FC-4700 Shimano
Popis produktu
Kľuka s dvojprevodníkom Shimano Tiagra FC-4700 s integrovanou osou pre 2 x 10 stupňové radenie Shimano 4700. Moderný a aerodynamický dizajn kľuky s atraktívnou lesklosivou eloxovanou povrchovou úpravou vychádza z najvyššieho modelu Shimano Dura Ace. K dispozícii v rôznych dĺžkach kľúk a veľkostí prevodníkov.Súčasťou dodávky nie je stredové zloženie.
Parametre
| Farba | Sivá |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 20 |
| Veľkosť | 52 / 36 zubov |
| Stredové zloženie | BB-RS500 / BB RS500-PB |
| Dĺžka kľuky | 175 mm |
| Bolt circle diameter | 110 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 70 mm |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |


