Kľuky cesta 2x9/10 Miche Team CPT Miche
Dĺžka kľuky
Popis produktu
Kľuka s dvojprevodníkom Miche Team CPT pre 2 x 9/10 stupňové radenie v modernom dizajne.Kompatibilná so stredovým zložením:
36x24tpi ITA
1,370x24 BSA
Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 18/20 |
| Veľkosť | 50 / 34 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm, 172,5 mm |
| Bolt circle diameter | 110 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68/70 mm |
| Hmotnosť | cca. 700 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 107 mm |
| Materiál kľuka | Hliník 6061-T6 |
| Materiál prevodník | Hliník 6082-T6 |




