Kľuky cesta 2x10 SunRace FCRS6 SunRace
Popis produktu
Kľuka s dvojprevodníkom SunRace FCRS6 pre 2 x 10 stupňové radenie v modernom dizajne. S prevodníkom 50/34 pe montáž s intefrovanou stredovou oskou. Patentovaný systém Super Fluid Drive.Súčasťou dodávky je stredové zloženie SunRace BBRS.
Parametre
| Farba | Strieborná/Čierna |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 20 |
| Veľkosť | 50 / 34 zubov |
| Stredové zloženie | SunRace BBRS |
| Priemer osky | 24 mm |
| Dĺžka kľuky | 172,5 mm |
| Bolt circle diameter | 110 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 944 g |
| Materiál osky | CroMo oceľ |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník 7075 |
| Materiál prevodník | Hliník |


