Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 (Black) Shimano
Dĺžka kľuky
Popis produktu
Kľuka s dvojprevodníkom Shimano FC-TY501-2 bez krytu prevodníka určená pre prevody so 7/8 st. radením.Dodáva sa bez stredového zloženia.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 14/16 |
| Veľkosť | 46 / 30 zubov |
| Dĺžka kľuky | 175 mm, 170 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 73 mm |
| Chain line | 48,8 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ/Plast |
Súvisiace produkty
Reťaz 10 st. KMC e10 EPT
KMC
52,00 €
42,28 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 136
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Radenie: Shimano, SRAM, Campagnolo
Materiál: Oceľ s EcoProTeQ
Pedál MTB nášlapný Xpedo CXR XMF10AC (Blue)
XPEDO
81,83 €
66,53 bez DPH
K dispozíciiFarba: Modrá/Čierna
Rozmer: 78 x 63 x 18 mm
Kufor: XPT (6°)
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 295 g
Materiál telo: Kovaný hliník 6061
Kazeta 10 st. Miche Primato 10 CA
Miche
od 42,48 €
34,54 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 26 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 27 zubov, 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 / 27 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 28 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 23 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ / Oceľ (Uzáver)
Hmotnosť: cca. 285 g (12-21 z.)
Kazeta 10 st. SunRace CSMX3 TAY
SunRace
67,52 €
54,89 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Červená
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 /36 / 42 zubov
Materiál unášač: Hliník
Materiál: Hi-Ten oceľ / Hliník 7075
Hmotnosť: cca. 387 g




