Kľuky s jedno prevodníkom TWN Single Alu (Black) TWN
Veľkosť
Popis produktu
Hliníkové kľuky s jedno prevodníkom TWN Single Alu s oceľovým prevodníkom a s hliníkovým krytom prevodníka v štýlovom čiernom prevedení.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 46 zubov, 44 zubov, 42 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 104 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Odporúčaná dĺžka osky | 110 mm |
| Odporúčané stredové zloženie | 4 hran |
| Chain line | 45 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ |
| Materiál ochranný kotúč reťaze | Hliník |
Súvisiace produkty
Pedál Urban MKS IC-Lite (Silver)
MKS
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 93 x 67 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 365 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Reťaz Fixed&Single speed Miche Pista Single Speed (Silver)
Miche
13,00 €
10,57 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Chróm
Počet článkov: 110
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ pochrómovaná
Hmotnosť: cca. 316 g
Reťaz Fixed&Single speed Izumi Track Standard (Black)
Izumi
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ poniklovaná
Voľnokolo Single speed Force Single Freewheel Chrome
Force
4,00 €
3,25 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 18 zubov, 20 zubov
Rozmer: 1/8"
Závit: BSC 1,37 x 24 tpi
Materiál: Oceľ pochrómovaná





