Kľuka s jedno prevodníkom Prowheel Solid (Black) Prowheel
Veľkosť
Popis produktu
Hliníková kľuka s jedno prevodníkom Prowheel Solid s hliníkovým prevodníkom a bez krytu prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodá štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 46 zubov, 44 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 130 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 720 g (46 z.) |
| Odporúčaná dĺžka osky | 110 mm |
| Odporúčané stredové zloženie | 4 hran |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |
Súvisiace produkty
Voľnokolo Single speed BLB Royal ED Freewhel 72 Clicks
BLB
59,00 €
47,97 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 16 zubov, 18 zubov, 17 zubov
Rozmer: 3/32"
Závit: BSC 1,37 x 24 tpi
Materiál: Oceľ
Pedál City/Urban Union SP-687H (Black)
Union
11,00 €
8,94 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Rozmer: 117 x 76 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 610 g
Materiál telo: Oceľ
Materiál oska: Boron
Voľnokolo Single speed Force Single Freewheel Chrome
Force
4,00 €
3,25 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 18 zubov, 20 zubov
Rozmer: 1/8"
Závit: BSC 1,37 x 24 tpi
Materiál: Oceľ pochrómovaná
Pedál Urban MKS Sylvan Gordito (Silver)
MKS
55,00 €
44,72 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Rozmer: 94 x 85 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 430 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ



