Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCT60BA (Black) Sturmey Archer
Veľkosť
Popis produktu
Celohliníková kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCT60 s lešteným povrchom bez krytu prevodníka. Dodávajú sa v niekoľkých veľkostiach a farebných prevedeniach. Vášmu single speed bicyklu dodajú štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Čierna/Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 44 zubov, 42 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 144 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 664 g, cca. 662 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 103 mm / 107 mm |
| Chain line | 42 mm / 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník 6061 |
| Materiál prevodník | Hliník 7075 |
Súvisiace produkty
Reťaz Fixed&Single speed KMC Z1eHX Narrow EPT (Silver)
KMC
23,23 €
11.05.26
18,89 bez DPH
K dispozícii po:11.05.26
Farba: Strieborná
Počet článkov: 128
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 3/32"
Materiál: Oceľ s EcoProTeQ
Hmotnosť: cca. 370 g
Reťaz Fixed&Single speed D.I.D Track Chain (Black)
D.I.D
18,80 €
15,28 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ poniklovaná
Pedál City/Urban VP Components VP-817 (Black)
VP Components
6,90 €
5,61 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 112 x 82 mm
Závit: 9/16"
Materiál telo: Plast
Materiál oska: Oceľ
Pedál City Ergotec 658
Ergotec
26,79 €
21,78 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Rozmer: 112 x 71 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 516 g
Materiál telo: Hliník 6061
Materiál oska: CrMo



